متن کامل خبر


 
پایان پیش‌نمایش آزمایشی مجموعه گرافیک حرکت "سَره‌نما"

خلاصه خبر: همزمان با انتشار سومین پیش‌‌نمایش «سَره‌نما» این طرح از مرحله آزمایشی به مرحله تولید نهایی رسید.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه با اعلام این خبر اظهار داشت: امید داریم به‌زودی با تامین منابع مالی تولید بخش‌های دیگر این طرح فرهنگی و ادبی آغاز و منتشر شود.
وی افزود: در طول پخش سه نمونه آزمایشی؛ بازخوردهای مثبت و امیدبخشی دریافت شد و برخی از خطاها و کاستی‌ها نیز با گوشزد دوستداران زبان و ادبیات فارسی اصلاح شد.
دکتر محمدجواد ناطق همچنین تصریح کرد: معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تربیت مدرس آمادگی دارد در صورت تمایل تامین مالی این طرح از سوی نهادهای معتبر دولتی یا خصوصی این پروژه را به صورت مشترک با آنان تولید و عرضه کند.
گفتنی است مجموعه گرافیک حرکت سَره‌نما با همکاری مرکز تحقیقات زبان و ادبیات فارسی دانشگاه و با هدف ترویج درست نویسی، سره نویسی و کوتاه نویسی، به منظور اصلاح غلط های رایج نوشتاری برای مخاطبان عام و دانشگاهی در معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تدوین شده است. این مجموعه که کار پیش تولید آن از خردادماه سالجاری آغاز گردید، پس از ارائه 3 نمونه پیش نمایش، دریافت بازخورد مخاطبین و متخصصین و رفع معایب و کاستی ها به مرحله تولید نهایی رسید. سَره‌نما بر اساس منابع مالی، ماهیانه، دو هفته یکبار و در صورت حمایت نهادهای معتبر هفته ای یکبار تولید و در حوزه فضای مجازی منتشر می شود. این مجموعه هم اکنون از طریق کانال سَره‌نما و آپارات قابل دسترسی می باشد و به زودی سایت مجموعهگرافیک حرکت سَره‌نما نیز فعالیت خود را آغاز می کند.

6 دی 1396 / تعداد نمایش : 250